Поліція, виконавча та працівники собачого притулку прийшли примусово вилучати тварин у лучанки, яка утримує у квартирі понад сто котів та собак. Про це пише «Район.Луцьк» із посиланням на сюжет ТРК «Аверс».

Сусіди жаліються, що у під’їзді постійний сморід, від якого страждають як дорослі, так і діти.

«Літом сморід підіймається через витяжку, по сходовій площадці. Для моєї дитини-інваліда це є загроза, підіймається відразу ацетон і ми змушені проходити курс лікування. Тепер щоліта виїжджаємо звідси на дачу, мусимо знімати щось чи проситися до когось пожити. На всі зауваження ця жінка реагує переважно нецензурно», – пояснює ситуацію мешканка будинку Наталія Вознюк.

За її словами, така ситуація триває вже близько десяти років: одного разу її сусідка-юристка, яка має на другому поверсі аж дві квартири, вирішила зносити сюди котів та собак.

Вже втретє за рішенням суду сюди приїздить виконавча служба із поліцією примусово виселяти тварин. Долучилася до них й директорка притулку «Ласка» Дана Новарчук.

«Людина не може забезпечити догляду такій кількості тварин. Та й психологічно вони неадаптовані, дикуваті. Вона на вулиці підбирає не дуже здорових тварин, тому вони один від одного заражаються хворобами», – переконана Дана Новарчук.

«Цього разу двері нам не відчинили, тому ми переносимо виконавчі дії на інший термін», – пояснила державний виконавець Лілія Радчук.

Якщо виконавцям вдруге не відчинять, то вони звертатимуться до суду з поданням про примусове проникнення у житло. Це вже втретє силою забиратимуть тварин.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!