За шість місяців поточного року у волинських родинах народилося 6318 малят, з яких 3269 хлопчиків та 3049 дівчаток. Відразу трійнею поповнилося дві сім’ї, двійнею – 65, – інформує Головне управління статистики у Волинській області.

Серед народжених майже 41% – первістки, третина – другі за порядком народження діти, 15% – третя дитина в сім’ї. У багатодітних родинах, де вже виховувалось троє і більше дітей, з’явились на світ 677 малюків. Зокрема, зареєстровано 10 випадків народження десятої, по 3 – одинадцятої та дванадцятої, по 1 – тринадцятої, чотирнадцятої та п’ятнадцятої дитини.

Майже дві третини діток з’явилися на світ у 20–29-річних жінок, 30% – у 30–39-річних. Найстаршими породілями були 8 волинянок у віці 45–49 років, а наймолодшими – 5 мам, яким не виповнилось 16 років.

Більшість малюків ростуть і виховуються у повних сім’ях. Однак, кожне десяте немовля народилось в одиноких матерів або у батьків, шлюб яких не зареєстровано. Варто зазначити, що позашлюбна народжуваність у волинських жінок значно нижча, ніж у більшості регіонів та в Україні в цілому.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!