Батько Скрябіна розповів, що задоволений роботою скульпторів над новим пам’ятником, який поставили у Луцьку.

Віктор Кузьменко розповів, що мама Скрябіна кілька разів їздила до Києва, щоб проконтролювати, аби Андрій був максимально схожим на себе, – повідомляє«ВЗ».

«Їй сподобалася ідея, що Андрійко сидить на лавці, щоб перехожі могли присісти на цю лавку і з ним поспілкуватися. І сидить він у тій позі, в якій завжди любив сидіти», – розповів він.

Він зазначив, що задоволений і Андрієвою фразою, яку викарбували на лавці «Змінюйте світ на краще, піклуйтеся про нього, тому що ви в ньому живете».

«Нам приємно, що в соцмережах з’явилося багато знімків з дітворою, яка сідає на лавку біля скульпутри нашого сина і фотографується. А це означає, що Андрійка пам’ятають і люблять не лише його ровесники, а й діти», – зазначив батько співака.

Нагадаємо, що скульптуру встановили у вівторок, 23 серпня, на території рекреаційного комплексу “Сіті-парк”, пише Волинь24.

Пам’ятник встановили замість попереднього, який викликав чималу хвилю обурення як серед фанатів та лучан, так і батьків музиканта. Цього разу обійшлося без гучного відкриття.

Перед тим скульптуру планували встановити до 17 серпня – дня народження Андрія Кузьменка, однак через певні технічні причини цього не вдалося зробити.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!