Нещодавно закінчилися зйомки відбіркових турів шоу “Х-фактор-7”, де за суддівським столом сиділи нові члени журі – Костянтин Меладзе, Антон Савлепов, Юлія Саніна та Андрій Данилко. На зйомки шоу прийшов і колишній суддя проекту Ігор Кондратюк, щоб оцінити нову четвірку журі.

“Це незвично. І вид журі збоку трохи не такий. Мені просто було цікаво, як відбувається процес, в якому я зараз не беру участі. Все нормально. Я прогнозую, що буде інтригуюча програма “Х-фактор”, як і завжди”, – поділився своєю думкою колишній суддя проекту, додавши, що дивитиметься випуски.

Розповів Кондратюк і про свої плани на майбутнє. Ведучий зізнався, що зараз насолоджується відпочинком, а ось до роботи планує повертатися тільки восени. “Зараз серпень, і я зайнятий спокійним проживанням у себе вдома. Будуть виїзди на море, будуть плани на осінь, але зараз, поки вони там паряться в студії, я нарешті-то в серпні вільний від “Х-фактора”. Поки що це непогано, а що буде далі – подивимося”, – зазначив Ігор Кондратюк.

Джерело: http://ukr.segodnya.ua/ukraine.html

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!