У Луцьку збільшилася кількість повідомлень про кримінальні правопорушення, зокрема найбільшою проблемою для поліції є велика кількість заяв про шахрайство.

Про це стало відомо у п’ятницю, 26 серпня, під час засідання архітектурної комісії міської ради, повідомляє Волинське Агенство Розслідувань.

Начальник Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області Олег Кічук розповів, що за 6 місяців 2016 року зареєстровано 23 тисячі 767 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення.

За словами посадовця, це на 38% більше, ніж минулого року. Серед категорій злочинів це приблизно на 13% зросла кількість квартирних крадіжок, кількість крадіжок транспортних засобів зросла на 49%.

Кічук зазначає, що проблемою для поліції є шахрайство. «Більшість шахрайств здійснюється через інтернет-мережу OLX. Люди замовляють товар і або його взагалі не отримують, або отримують, але не той», ‒ розповів він.

Тому друзі, будьте обережними та детально перевіряйте усю інформацію,перед тим, як зробити замовлення через інтернет-мережу OLX

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!