На День Незалежності учасники проекту «Турбота взамін на любов» взяли участь у святі «Володимир у вишиванці» під час якого отримали грамоти від міської ради та солодкі подарунки від ММГО «Реверс», яка, власне й реалізовує вищезгаданний проект.

Депутат міської ради, голова молодіжної громадської ради, голова ММГО «Реверс» Максим Клим’юк, урочисто вручив подарунки зі святкової сцени всім учасникам проекту, які в той день прибули на свято зі своїми братиками, сестричками та батьками у вишиванках.

У ході всіляких зустрічей та розваг в рамках проекту, керівник проекту Оксана Сапіга зауважила що дітки дуже люблять фотографуватися. Отож дорослі вирішили подарувати дітям професійну фотосесію на якій залюбки приймали участь і батьки і малеча. За що, організатори дійства, надзвичайно вдячні фото/відео студії HAPPY END та фотографу Вікторії Козачук.

Поки малеча вживалась у роль фотомоделей, на них у культурно-мистецькому центрі вже чекала Зінаїда Петровс з фарбами, олівцями, папером, ножницями та клеєм. Відраз ж усі зацікавилися, що ж вони будуть робити? Того дня дітки вирізали та розмальовували метелики, інші учасники трудилися над створенням прапору  України на папері. А через кілька хвилин на фоні державного прапора України, фотографувалася малеча, з посмішками та щирими обіймами.

Після такого захопливого сеансу арттерапії усі пішли смакувати морозивом.

Нагадуємо, проект «Турбота взамін на любов» покликаний звернути увагу на дітей з особливими потребами та їхні сімї, у яких вони виховуються, а також надати допомогу, яку вони потребують.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!