28 серпня, на протязі усього дня в селі Селець відбувалися різноманітні заходи з нагоди Дня сіл Селець та Мар’я Воля. 

З 11.00 год. на місцевому стадіоні селища пройшов футбольний матч молодіжної команди із командою старшого покоління. О 13.00 відбулися змагання із силового виду спорту, це й  перетягування канату, і армреслінг, і штовзання гирі.

З 15.00 запрацював майданчик розваг для дітей, де всім охочим наносили аквагрим, проводили різноманітні майстер-класи. Місцеві господині пригощали усіх гостей свята смачними стравами. Майстрині демонстрували чудові вишивки та ляльки-мотанки, а майстри – плетенні з лози вироби.

Святкова програма розпочалася о 16.00 з привітального слова Романа Віслобокова, який завітав на свято разом із малим складом хору «Любисток», та подарував  жителям сіл низку чудових пісень. Громадський активіст Ярослав Кондисюк вручив нагороди місцевим любителям спорту, які здобули перемогу того дня.

На святкування вшанували найповажніших літніх та наймолодших жителів сіл, найстаршу та наймолодшу подружню пару, наймолодших бабусь і дідусів, учасників АТО, людей які святкували  28 серпня день свого народження та інших мешканців цих двох сіл.

Жителька села Мар’я Воля продекламувала на урочистому концерті свій власний вірш, який написала спеціально для свого улюбленого села та гумореску.

Дещо пізніше розпочалася святкова дискотека під відкритим небом.

Загалом, святкування вдалося на славу. Особливо з тим частуванням, яке запропонували гостям та мешканцям цих двох сіл вправні господині.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!