Сільській голові Княгининок Олені Твердохліб (на фото)рекомендували не залишати громаду та виїжджати за межі країни під час святкових днів, зокрема Дня Незалежності України, повідомляє Волинське Агенство Розслідувань.

Такий лист вона отримала від райдержадміністрації та опублікувала у Facebook.

“Певно в районі вирішили що я вже гроші в офшори повезла класти…..Як можна щось змінити в країні, яка звикла жити мітингами, парадами,  гучними промовами і пустими словами? Я дуже люблю свято Незалежності моєї країни, але святкування уявляю трохи інакше. Хотіла б знати думку моїх виборців про це”, – прокоментувала посадовець.

У листі за підписом першого заступника голови РДА Володимира Боярчука йдеться:

“Шановна Олено Олегівно. У зв’язку з відзначенням великого загальнодержавного свята – 25-ї річниці Незалежності України Луцька районна державна адміністрація не рекомендує Вам залишати Княгининівську громаду та виїжджати за межі країни.

У той час, коли в державі йдуть військові дії, гинуть наші громадяни та під кулями виборюють соборність та територіальну цілісність України, наші рідні, друзі, знайомі та ваші односельці – обранець громади не має морального права відмежуватися від визначних подій суспільства, що відбуваються.

Додатково інформуємо, що на державному рівні у Республіці Мальта святкується 21 вересня День Незалежності, (відзначається із 1964 року) 13 грудня День Республіки (1974 р).”

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!