Відбулася щотижнева оперативна нарада з керівниками управлінь, відділів виконавчого комітету, установ та організацій міста.

Для роз’яснення ситуації щодо встановлення загальнобудинкових лічильників у багатоповерхівках міста слово надали керівнику місцевої філії  ПАТ «Волиньгаз» Олегу Бомазюку. Він зазначив, що наприкінці минулого року національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг було прийнято рішення про встановлення загальнобудинкових лічильників.

ПАТ «Волиньгаз» на сьогодні являється виконавцем, а не органом законодавчої влади де він приймає закони, кодекси чи буть що на законодавчому рівні. Самотужки ПАТ «Волиньгаз» не має повноважень змінювати умови, списки чи будь які інші правила. Єдине, за що він відповідає перед державним регулятором, це виконання запланованої програми, – зазначив Олег Бомазюк.

Відповідно до постанови кабінету міністрів № 46 встановлення будинкового вузла обліку, в тому числі витрати на проектування, монтаж, здійснюється за кошти сторони, яка ініціювала встановлення такого вузла обліку. У разі незгоди власника квартири (будинку) розраховуватися за спожитий газ за показаннями будинкового вузла обліку на будинок (групу будинків) він може встановити квартирний лічильник газу (вузол обліку) окремо на квартиру (будинок) за власні кошти.

Затверджений відповідний список адрес, де мають бути встановленні загальнобудинкові лічильники, з яким можна ознайомитися на сайті ПАТ «Волиньгаз».

Загалом до завершення 2016-го року у місті планується встановити 69 таких загальнобудинкових лічильників витрат газу.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!