Десять мобільних груп з протидії корупції на митниці на початку вересня відправлять у Київську, Львівську, Одеську, Закарпатську та Волинську області. Посилаючись на прес-службу Мінфіну, повідомляє «Волинська правда».

Під час профільної наради новопризначений керівник Міжвідомчого цільового центру для боротьби з корупцією на митниці Олександр Власов уже прозвітував про графік запуску мобільних груп.

«Зокрема, вже на початку вересня перші десять мобільних груп виїдуть в місця дислокації для оперативного реагування на правопорушення. Передбачається, що це буде в Київській, Львівській, Одеській, Закарпатській та Волинській областях. А трохи згодом ще десять груп розпочнуть роботу у прикордонних зонах», – йдеться у повідомленні Мінфіну.

Під час наради також було прийнято рішення про формування кадрового резерву таргетинг-центру та мобільних груп. Окрім того, присутній на нараді міністр фінансів Олександр Данилюк зазначив, що для зменшення корупційних ризиків буде використовуватись принцип ротації кадрів, тобто склад мобільної групи буде щомісяця змінюватись з дотриманням визначеної кількості представників різних структур (з ДФС – дві особи, з Прикордонної служби та Національної поліції – по одній особі).

«У рамках реформи митниці у нас на порядку денному — запуск в роботу таргетинг-центру та мобільних груп, що будуть діяти по всій території України. Кадровий склад, матеріально-технічна база – все готове до роботи. І я особисто буду контролювати результативність їх роботи», – зазначив О.Данилюк.

www.pravda.lutsk.ua

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!