Правоохоронці проводять обшуки у помешканнях керівників лісогосподарських підприємств області, -повідомляють «Волинські новини», посилаючись на прес-службу прокуратури області.

Сьогодні працівники прокуратури Волині спільно зі співробітниками УСБУ проводять у приміщеннях фірм-експортерів лісу та оселях їх керівників, а також у помешканнях керівників державних лісогосподарських підприємств області низку санкціонованих судом обшуків, аби виявити фіктивні документи щодо незаконного експорту необлікованої деревини та отримані від цієї діяльності кошти.

Як повідомлялося, слідчим відділом прокуратури Волинської області проводиться досудове розслідування кримінального провадження за фактами зловживання службовим становищем службовими особами Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, які, перебуваючи в злочинній змові з суб’єктами господарювання, на підставі підроблених документів здійснювали незаконний експорт деревини цінних порід в офшорні компанії, засновниками яких є наближені до керівників лісопідприємств особи.

В рамках розслідування кримінального провадження здійснено масштабну спецоперацію з проведення оглядів усіх лісогосподарських підприємств Волині, у ході якої вилучено понад 500 кубометрів необлікованої деревини цінних порід орієнтовною вартістю понад 3 мільйони гривень.

Окрім того, прокуратура області скерувала тимчасово виконуючому обов’язки Голови Державного агентства лісових ресурсів України доручення провести службове розслідування стосовно керівника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства й керівників та службових осіб усіх лісгоспів області з питань дотримання ними вимог чинного законодавства щодо заготівлі, обліку, переміщення, реалізації й експортування деревини.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні про незаконну діяльність лісівників триває та перебуває на особливому контролі керівництва прокуратури області.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!