Учора в культурно-мистецькому центрі відбулося засідання літературно-поетичного клубу. Тематика цієї чергової зустрічі творчих людей Володимира-Волинського – «Поверненні імена». Приурочена зустріч 25-річчю незалежності України.

Засідання розпочала директор КМЦ Катерина Петрович, розповівши про українців-шестидисятників, зокрема про творчість відомого багатьом  Василя Стуса. Також присутні послухали досить цікаві розповіді про художницю Тетяну Яблонську, інших митців того часу.

Місцева поетеса Інна Совальська розповіла присутнім про творчість української поетеси Ліни Костенко, зачитала кілька її творів.

Також ззмістовними та цікавими були розповіді спеціаліста відділу культури міськвиконкому Любові Нестерук та наукового співробітника міського історичного музею Богдана Яновича.

У перервах між документально-історичними довідками звучали уривки з віршованих творів, авторами яких є відомі та призабуті українські поети, наші сучасники. Читали свої творіння також місцеві майстри поетичного слова – Інна Совальська та Богдан Янович.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!