Завтра 1 вересня. У всіх навчальних закладах міста пройдуть святкові лінійки, де лунатиме перший у цьому навчальному році шкільний дзвоник.

У всіх школах міста – ЗОШ №1,№2, НВК«ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей», гімназія ім. О. Цинкаловського та ЗОШ №5 – лінійки розпочнуться о 9.00.

Для школярів спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр розвитку освіти та соціально-педагогічної підтримки» святкова лінійка розпочнеться о десятій годині ранку, для вихованців  спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів – об 11.00.

Перший дзвинк лунатиме й для студенства Володимира-Волинського. Зокрема у педагогічному коледжі ім. А.Ю.Кримського урочистості з нагоди нового навчального року розпочнуться о 8.00. Для вихованців ВПУ – о 9.00, для студентів Володимир-Волинського агротехнічного коледжу – об 11.00.

Нагадаємо, що цьогоріч Міносвіти запропонувало провести перший урок на тему 25-ї річниці незалежності України. Так, малюкам з 1-го по 4-й клас проведуть заняття під назвою «Це наше і це твоє» – за допомогою мультфільмів розкажуть про видатні винаходи українців, а також про природні багатства країни. Для дітей старшого віку, з 5-го по 11-й клас, приготували урок «Від проголошення незалежності до нової України».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!