1 вересня у всіх навчальних закладах міста пролунав перший дзвоник, сповіщаючи таким чином про початок нового навчального року.

Урочисті лінійки пройшли у всіх навчальних закладах Володимира-Волинського – загальноосвітніх школах, училищі, коледжах та школах естетичного спрямування.

Загалом за парти сіло 4650 школярів, кілька сотень студентів та учнів. Уперше поріг школи переступило біля 500 першокласників.

 

Школярів на урочисті лінійки вели цілими родинами. Біля деяких навчальних закладів просто неможливо було припаркуватися – автівки стояли впритул одна біля одної. Проте, святкового настрою ця тиснява нікому не зіпсувала.

Перший урок нового навчального року у школах Володимира-Волинського був присвячений 25-річчю незалежності нашої країни – України.

Вітаємо школярів, учнів, студентів, класоводів, учителів та викладачів з Днем знань та бажаємо усім наснаги та сил для нових наукових та творчих здобутків.

Батькам хочемо побажати терпіння та витримки, адже всі добре знають, що коли до школи йде дитина – з нею навчається уся родина!

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!