На міжнародній трасі Київ-Ковель-Ягодин триває акція протесту проти закриття малокомплектних шкіл та переведення дітей на індивідуальну форму навчання, – повідомляє «Кордон».

Нині, 1-го вересня, прибуло близько 60-ти учасників акції протесту  із сіл Заозерне, Руда, Хворостів, Біличі, Підгородне (Любомльщина). Пізніше під’їхали й представники з Черемошної Волі. Батьки розпочали безперервну ходу пішохідним переходом о 13-й год поблизу смт Луків.

Деякі водії вже починають дратуватися та погрожувати “наїхати на мітингувальників”. У штучній пробці застрягло до 30 транспортних засобів, в основному вантажівки. Водії легкових авто оминають  активістів дорогами через Луків та Турійськ.

Громадський порядок охороняють поліцейські з Турійська.

Жодного представника райдержадміністрації чи райради Любомльщини досі немає. Хоча, за словами учасників акції, вони повідомляли про це відповідні установи.

“Ми ходитимемо тут доти, доки до нас не приїде керівництво району, начальник відділу освіти. Ми хочемо, щоб нас почули, – заявляють батьки. – Очікуємо приїзду начальника управління освіти ОДА Людмили Плахотної.

Між іншим, жодного педагога серед протестуючих нема.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!