Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк, голови Володимир-Волинської районної ради Роман Гук та Володимир-Волинської районної державної адміністрації Наталія Василець, голови Локачинської районної ради Борис Ковальчук та районної державної адміністрації Віктор Дудечко, голови об’єднаних територіальних громад Зимнівської – Вячеслав Католик та Устилузької – Віктор Поліщук звернулись до голови Волинської обласної державної адміністрації Володимира Гунчика з проханням сприяти в рамках реформування системи охорони здоров’я створенню на базі Володимир-Волинського ТМО госпітального округу.

У листі, який підписали посадовці, йдеться по те, що на території міста Володимира-Волинського та району дислокується три військових частини А1008, А2099, А4308, функціонує три прикордонних відділення Львівського прикордонного загону, відділення Рівенського зонального відділу військової служби правопорядку, в намірах є розгортання ракетно-зенітного полку.

У 2015 році у Володимир-Волинському ТМО стаціонарно проліковано 10021 пацієнт, проведено 1691 оперативне втручання, оперативна активність по закладу – 41,0; надано медичну допомогу при 2452 випадків травматизму ( з них 62- пов’язано з ДТП), проліковано 201 пацієнт з гострим порушенням мозкового кровообігу, прийнято більше 700 пологів, проведено 23700 рентгенологічних досліджень; станцією переливання крові щорічно заготовляється 2250 л крові і забезпечується безперебійне цілодобове її використання Володимир-Волинською ЦРЛ. Сприятливим фактором в умовах лікувальної справи є функціонування в місті Володимирі-Волинському обласної станції переливання крові. Екстренна та невідкладна медична допомога, що потребує реанімаційних заходів, жителям смт Локач та Локачинського району з 15.08.2016р. надається Володимир-Волинським ТМО ( лише за цих два тижні госпіталізовано у відділення анестезіології та інтенсивної терапії 5 жителів Локачинського району у важкому та край важкому стані). Медичними послугами Володимир-Волинського ТМО щороку користуються біля 400 жителів прилеглих населених пунктів Турійського, Локачинського та Любомльського районів ( у 2015 році у Володимир-Волинському ТМО прийнято 103 пологів з числа мешканців даних територій).

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!