Новини до кави

Один з госпітальних округів просять зробити на базі Володимир-Волинського ТМО

Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк, голови Володимир-Волинської районної ради Роман Гук та Володимир-Волинської районної державної адміністрації Наталія Василець, голови Локачинської районної ради Борис Ковальчук та районної державної адміністрації Віктор Дудечко, голови об’єднаних територіальних громад Зимнівської – Вячеслав Католик та Устилузької – Віктор Поліщук звернулись до голови Волинської обласної державної адміністрації Володимира Гунчика з проханням сприяти в рамках реформування системи охорони здоров’я створенню на базі Володимир-Волинського ТМО госпітального округу.

У листі, який підписали посадовці, йдеться по те, що на території міста Володимира-Волинського та району дислокується три військових частини А1008, А2099, А4308, функціонує три прикордонних відділення Львівського прикордонного загону, відділення Рівенського зонального відділу військової служби правопорядку, в намірах є розгортання ракетно-зенітного полку.

День знань у школах Володимира: квіти, посмішки, напутнє слово та перший дзвоник…

1 вересня у всіх навчальних закладах міста пролунав перший дзвоник, сповіщаючи таким чином про початок нового навчального року.

Урочисті лінійки пройшли у всіх навчальних закладах Володимира-Волинського – загальноосвітніх школах, училищі, коледжах та школах естетичного спрямування.

Загалом за парти сіло 4650 школярів, кілька сотень студентів та учнів. Уперше поріг школи переступило біля 500 першокласників.

«Волиньгаз» нагадує про необхідність подачі показань лічильника

Щомісяця станом на 1 число волинянам необхідно фіксувати показання лічильників газу та впродовж наступних 5 днів передавати їх газорозподільному підприємству аби уникнути розбіжностей із нарахуваннями за використане блакитне паливо. Аби нагадати волинянам усі існуючі способи, які дозволять зекономити час та не докладаючи зусиль передати показання приладів обліку, «Волиньгаз» створив спеціальний відеоролик-інструкцію.

Наприкінці 2015 року в Україні набуло чинності нове газове законодавство. Відповідно до нього, споживачі газу повинні щомісяця самостійно передавати показання лічильників. Це дозволить газопостачальній компанії правильно розрахувати обсяги спожитого газу за повний місяць і сформувати для споживача  рахунок лише за реально використаний об’єм газу.

Родини загиблих володимирських героїв – за розширення дошки пам´яті у Луцьку

Дружини, діти та рідні загиблих в зоні АТО героїв Володимирщини звертаються до представників обласної, міської та районної влади з проханням розширити пам´ятний стенд у місті Луцьку, аби на ньому могли розмістити світлини загиблих героїв Небесної Сотні та воїнів-героїв АТО з усього Волинського краю.

Своє відеозвернення рідні загиблих  записали на фоні Дошки пам´яті, що розташована на центральній площі міста Володимира-Волинського, за підтримки благодійної організації “Меценати для солдата

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

02.09.2016|Головне, Новини|

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: