2 вересня міський голова Петро Саганюк зустрівся з родинами загиблих учасників АТО. На зустрічі були керівники автостанції, лікарні, представники управління соціального захисту, а також приватні підприємці, що здійснюють перевезення по місту та району, – йдеться на офіційній сторінці міста Володимира-Волинського у «Фейсбук».

Ряд зауважень прозвучало від жінок щодо некоректної поведінки водіїв міських маршруток, недостойне відношення працівників міської автостанції. Ірина Смірнова висловила прохання встановити на кладовищі карту з інформацією про місце розташування загиблих Героїв, аби кожен охочий міг вшанувати пам’ять загиблих бійців. Таку пропозицію підтримав міський голова і дав відповідне доручення комунальним службам.

Кричущою назвав Петро Данилович ситуацію щодо завершення будівництва та здачі 44-квартирного житлового будинку для військовослужбовців, адже в місті і районі проживають родини загиблих АТОвців, яким вкрай необхідне житло. Анна Головіна попросила проінформувати про те, якими пільгами в медичному забезпеченні можуть користуватися члени їхньої сім’ї. Ірина Полінкевич висловилась про те, що на міських пішохідних переходах водії не дотримуються правил, а вже розпочалось навчання в школах, діти активно рухаються по вулицях, на що було проінформовано про початок ремонтних робіт вулиці Ковельської, і всі зауваження щодо облаштування переходів, пандусів будуть враховані.

Також дружини загиблих військовослужбовців попросили сприяти забезпеченню транспортом поїздок дітей на заходи, на що Петро Саганюк відповів, що з транспортом проблем не було і не буде, закликав родини зі всіма проблемами звертатись особисто, адже за кожною із них закріплені працівники виконавчого комітету.

На завершення зустрічі члени сімей загиблих воїнів АТО подякували міському голові за увагу до їхніх проблем, а він, в свою чергу, пообіцяв, що міська влада завжди готова підтримати їхні родини.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!