Учора 1 вересня 2016 року у Зимненському НВК відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому випускнику школи Руслану Голяновському. Віддати шану загиблому прийшли його рідні та близькі, учні та педагоги його рідної школи, представники місцевої та районної влади, духовенство.  

Відкрили пам’ятний знак, голова спілки ветеранів АТО Степанюк Юрій та старша донька полеглого солдата Ангеліна, котра цьогоріч пішла у перший клас Зимненського НВК.

Нагадаємо, Руслан Голяновський народився у селі Горичів, Володимир-Волинського району. Старший серед трьох дітей Голяновських. Закінчив Руслан Зимнівську середню школу, працював у приватного підприємця. Добре розбирався у техніці та столярній справі, був добрим господарем удома, часто допомагав сусідам по господарству. Був мобілізований до лав Збройних Сил ще на початку квітня 2014 року, служив водієм у 51-ій ОМБр.

25 серпня 2014 року 3-й батальйон бригади потрапив у оточення біля Іловайська. Тоді під ракетним та танковим вогнем проросійських бойовиків та російських військових загинули та потрапили в полон десятки воїнів 51-ї бригади. Рідні останній раз розмовляли із Русланом близько 20 години 24 серпня. Руслан Голяновський загинув 25 серпня 2015 року біля Кутейникового (за інформацією побратимів по зброї, Руслан Голяновський загинув близько 24 години 24 серпня 2014 року).

Удома у Руслана Голяновського залишились батьки, дружина, двоє дітей — дочка та син. Похований Руслан Голяновський на кладовищі у рідному селі Горичів.

Фото: Юлії Степанюк

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!