У Волинській області за хабарництво судитимуть керівника відділу Володимир-Волинської ОДПІ та його заступника. Про це повідомляє прес-слжуба ДФС.

«Матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом скеровано для розгляду до Володимир-Волинського міськрайонного суду», – йдеться у повідомленні.

При цьому у ДФС нагадали, що податківці були затримані співробітниками Управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Волинській області  у червні поточного року «на гарячому». Правопорушники вимагали та отримали від підприємця неправомірну вигоду у сумі 2,2 тис. грн. за перереєстрацію останнього з загальної системи оподаткування на платника єдиного податку другої групи.

«У ході здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні вказаним посадовим особам податкової інспекції оголошено про підозру та пред’явлено обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою)», – додано у повідомленні.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!