Андрій Мовчанюк в ГО “Військові капелани Волині” опублікував листа який передали учні Володимир-Волинського вищого професійного училища бійцям, що нині захищають рубежі нашої держави на Сході країни.

Дорогий, захиснику Вітчизни!

Ми, учні Володимир-Волинського ВПУ, хочемо передати великий привіт Вам, дорогі наші сміливці – солдати!
Ми знаємо, що у Вас сьогодні важкі будні, сірі, небезпечні, насичені неприємними подіями. Та й свят сьогодні Ви позбавлені, не раз немає сну і їжі, а сум крає серце солдатське.
Дорогі, солдатики!
Ми Ваші наступники, нове покоління, хочемо Вам побажати мирного синього неба, такого синього, як у нас на Волині, щоб Ви не втрачали своєї мужності, щоб сили Вас не покидали, щоб Ви боролись неустанно за нашу Україну, адже сьогодні Ти – наш охоронець, Ти бережеш наш мир, щоб ми спокійно вчились, здобували професію. Якщо є поряд хтось з Волині, то передавай йому привіт, дорогий солдатику. Скажи, що ми чекаємо Вас із перемогою додому, що Ви ведете боротьбу за правду, за нашу незалежність проти «рашистської суми». Ми гордитимемося Вами, ми любимо Вас, ми молимось за Вас, щоб повернулись Ви живими та неушкодженими, ми віримо, що Ви здобудете перемогу.
Ми продовжимо Вашу святу героїчну справу відмінними успіхами у навчанні, щоб в майбутті Україна зазеленіла прекрасно обробленими полями. Ми зробимо все, щоб створити потужну промисловість, відому у всьому світі. Щоб українська мова стала найшановнішою у світі, а слово «Україна» в кожному куточку Землі промовлялося з великою шаною. І кожен з нас буде нести в своїй душі величезну вдячність всім воїнам, яким ми завдячуємо своєю незалежністю.

Ми любимо, чекаємо
Надію ми плекаємо,
Що буде мир і буде синє небо,
Бо більшого не треба,
Щоб мати не втирала сльози,
Храни Господь Вас у дорозі,
Щоб не страшні були Вам ГРАДИ,
Щоб кулі не влучали та снаряди,
Щоб здоровими вернулись до родини,
Спасибі Вам за мирний сон, за синє небо,
ГЕРОЯМ СЛАВА!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!