Уже традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця. Свято покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.

Із цим святом 2 вересня підприємців Володимир-Волинського району вітали голова райдержадміністрації Наталія Василець та заступник голови районної ради Алла Мельник.

У вітальному виступі Наталія Володимирівна зазначила, що саме від цих людей залежить розвиток підприємництва і збільшення надходжень до державної скарбниці, що дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних питань, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості і створює нові робочі місця. Голова РДА побажала винуватцям свята витримки, оптимізму, процвітання та наснаги у праці, щоб кожна започаткована справа була вдалою та успішною.

До її привітань приєдналася й Алла Мельник, після чого відбулося вручення грамот підприємцям району. Серед кращих були відзначені Діана Чмир, Володимир Полянський, Любов Петрук, Олена Карабась, Віктор Харук, Ігор Павловський, Людмила Гладкова, Лариса Селещук, Сергій Сачук, Андрій Яринич, Віталій Кошлатий, Наталія Коляно, Тетяна Манщук, Тетяна Береза та Людмила Мацьоха.

З музичним привітанням перед підприємцями виступили вокальний колектив районного будинку культури «Барви Волині», солісти районного будинку культури та народного аматорського хору культпрацівників району «Любисток».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!