5 вересня, понеділок

Сьогодні, 5 вересня і свій день народження відзначає чарівна володимирчанка Віталіна КлимовичОтож, ми вітаємо  іменинницю зі святом та бажаємо міцного здоров’я, щастя, кохання, благополуччя та успіхів у роботі.

11120080_536144633192106_9215235882580891135_n
Міжнародний день благодійності
Творити благі і добрі безкорисливі справи, милосердя чинити тим, хто потребує цього особливо, завжди було гідним і шанованим заняттям
Міжнародне співтовариство на рівні Генеральної Асамблеї ООН глибоко стурбоване тим фактом, що злидні як і раніше зберігаються практично у всіх державах світу. Це стосується насамперед країн, що розвиваються, але часто створюється враження, що подібні явища не залежать ні від рівня економічного, культурного чи соціального розвитку. Деякі сміливі заяви з приводу того, що сучасне суспільство цілком здатне подолати, в перебігу найближчих 15-20-ти років, то негативне явище, яке мається на увазі під поняттям злиднів, коли хтось живе за межею бідності, багатьом здаються наївними висловлюваннями.
Злидні супроводжують нас з незапам’ятних часів і можуть бути обумовлені різноманітними причинами і обставинами, залежними і абсолютно незалежними від людини. Воні схожі на якесь випробування і нашу, на жаль, іноді гідну спадщину. Воні небезпечні і непередбачувані. Воні уособлюють собою щось жахливе і зовсім не бажане. Єдина ефективна зброя проти них – це благодійність. У сучасному розумінні благодійність не сильно відрізняється від тих понять і принципів, які були притаманні цьому явищу протягом всієї історії нашого людства. Творити благі і добрі безкорисливі справи, милосердя чинити тим, хто потребує цього особливо, завжди було гідним і шанованим заняттям.
5 вересня. Цей день в історії

У 1568 році народився відомий італійський філософ-утопіст, письменник – Томазо Кампанелла.

У 1638 році народився французський король, правління якого ознаменувалося апогеєм абсолютизму у Франції – Людовік XIV.

У 1657 році гетьманом України став Іван Виговський – Виговський був обраний гетьмном, поки не досягнув повноліття син Богдана Хмельницького – Юрій.

У 1755 році британська влада в Новій Шотландії (Канада) почала депортацію французів з території Нової Шотландії.

У 1793 році у Франції, якобінці встановили Режим Терору для захисту надбань революції.

У 1870 році народився знаменитий український військовий діяч генерал-хорунжий армії Української Народної Республіки – Володимир Сікевич.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!