На міжнародному саміті G20 політики першочергово вирішували питання, пов’язані з Сирією. Це означає, що питанням України приділяли менше уваги. Про це заявив політолог Володимир Воля.

“Складається перебільшена картинка про масштаб, наскільки багато говорили про нашу країну. Для США важливі були, наприклад, Brexit, Сирія, відносини з Туреччиною, з Китаєм відносини. І на цьому тлі пройшла Україна. Для Німеччини це Сирія, гуманітарна катастрофа в Алеппо, ще раз Сирія, можливо, якісь контакти з Туреччиною, Україною серед них. у Олланда теж Сирія, ще раз Сирія, потім вже Україна”, – розповів він в інтерв’ю Голос столиці.

Експерт уточнив, що навіть лідери Росії і США Володимир Путін і Барак Обама не так активно обговорювали питання, пов’язані з Україною. Воля підкреслив, що “нормандська четвірка” збереться в кінці вересня або в середині жовтня. Також він нагадав, що сьогодні міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що до кінця вересня підготують документ, який передбачає “нові правила перемир’я” в Донбасі. Це є доказом того, що зустріч в “нормандському форматі” пройде незабаром.

Нагадаємо, що президент Франції Франсуа Олланд у своїй сторінці в Facebook зазначив, що зустріч в “нормандському форматі” пройде найближчим часом.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!