Сім’я волинського учасника АТО може опинитися на вулиці. Будинок у Володимирі – Волинському, де мешкає Ірина Смірнова з двома дітьми, знаходиться в аварійному стані. Стара будівля не підлягає ремонту, – пише «Громадське. Волинь».

«Будинок сам вже не витримує. Він розвалюється. Заводяться щурі, миші, вікна по трухлявіли, і також розсипається сама стіна, тому що підвалина вже досить просіла. Навіть в ванні можна побачити, що відлітає плитка. Постійно тріщини і на стелі, і на підлозі», – розповідає жінка.

Ірина стоїть у черзі на обіцяний державою будинок для родин героїв. Стільки часу Ірина чекати не може. Жінка не впевнена, чи переживе їхній будинок ще одну зиму.

На особистому прийомі у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика жінка розповіла про свою проблему, і чиновник пообіцяв розглянути ситуацію в особливому порядку та просити президента виділити кошти для купівлі житла позачергово.

Міський голова Петро Саганюк на нещодавньому брифінгу затронув питання виділення квартир родинам загиблих воїнів АТО. Зокрема він зазначив що 8 квартир уже придбано і ще 4 потрібно купити. Також мер Володимира зазначив, що днями голова Волинської ОДА  буде в Кабміні і проситиме кошти на придбання квартири саме для родини загиблого Смірнова.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!