У Володимирі-Волинському таки буде ще один військовий підрозділ – зенітно-ракетний полк. За роки незалежності України його успішно ліквідували, а тепер…спробують реанімувати. Кажуть, що можуть це зробити вже до кінця цього року.

– На це потрібні чималі кошти, – зазначив міський голова Петро Саганюк, коментуючи цю ситуацію. – Там має бути до тисячі чоловік. Казарми збереглися ще так сяк, а ось приміщення їдальні геть кепсько виглядає. Там і дах треба перекривати і ще ряд робіт слід виконати. Днями я зустрічався з представником КЕВ. Вони хочуть просити приблизно 800 тисяч гривень на облаштування приміщень під цей військовий підрозділ. Ми ще не знаємо на рахунок фінансування, але осторонь стояти точно не будемо.

Нагадаємо, у понеділок, під час оперативної наради у Волинській ОДА її голова Володимир Гунчик саме по цьому питанню звернувся до нашого міського голови.

– Я прошу Вас, Петро Данилович, взяти активну участь у цьому і знайти гроші на часткове фінансування. Загальне фінансування буде з державного бюджету. Також частину коштів буде виділено з обласного, – звернувся голова ОДА пан Гунчик.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!