У Волинській області у вересні запланували провести дев’ять земельних аукціонів, на яких інвесторам пропонуватимуть право власності або оренди на 32 ділянки державної та комунальної власності різного призначення. Про це пише «ВІП», посилаючись на повідомлення ГУ Держгеокадастру у Волинській області.

Так, на земельних торгах планують реалізувати права оренди на 546,9 гектара земель державної власності сільськогосподарського призначення у Ратнівському, Іваничівському, Турійському, Ківерцівському, Ковельському, Любомльському та Володимир-Волинському районах. Стартова сукупна ціна права користування цими ділянками сягає 1,7 мільйона гривень.

«Робота з підготовки земельних ділянок до продажу та організації торгів триває на Волині постійно, адже аукціони зарекомендували себе як прозорий механізм реалізації наділів, який мінімізує фактор особистісного втручання та корупційну складову. Окрім того, торги дозволяють відчутно підняти вартість землі», – наголошує начальник Головного управління Держгеокадастру в області Василь Василенко.

Довідково:

Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартової суми річної орендної плати, розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

Нагадаємо що ми вже писали про те, що для мешканців міста Володимира-Волинського – учасників АТО не вистачає земельних ділянок. У Володимир-Волинському районі, ймовірніше за все, таких проблем не існує раз землю виставляють на торги.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!