Вже зовсім скоро на Новому каналі стартує 2 сезон оригінального  проекту”Київ вдень і вночі”, знятий в жанрі серіаліті. У нас цей формат ще мало відомий, “Київ вдень і вночі” є адаптацією популярного в Німеччині проекту “Berlin – Tag&Nacht” і об’єднує два жанри: серіал і реаліті-шоу.

Головна ідея цього серіаліті полягає в тому, що всі герої тут будуть реальними людьми і все, що з ними станеться і ми побачимо на екранах, стане частиною їхнього життя. На кастинги, які пройшли в 18-ти містах країни, запрошувалися не професійні актори, а звичайні хлопці та дівчата, ні їхня професія, ні зовнішність значення не мали, потрібні були яскраві і цікаві особистості і щоб у кожного з них у минулому залишилася якась особиста історія. П’ятеро хлопців оселилися в просторій квартирі на двадцять четвертому поверсі київської новобудови, де у кожного з них буде своя кімната, яку вони, між іншим, облаштовували самі. Саша, наприклад, майбутній архітектор і киянин, охочий жити без батьківського піклування, розмалював цілу стіну графіті. Він взагалі до всього підходить вельми оригінально і креативно, чого тільки варта букет… з морквини, який він підніс на побаченні дівчині. Разом з Сашком в його кімнаті мешкає і його кращий друг Сеня, милий і пухнастий… єнот.

Зі Львова підкорювати Київ приїхала Оксана, найкраще у неї виходять кондитерські шедеври, що вона і планує в майбутньому зробити своїм бізнесом. А поки що головним дегустатором її страв є Богдан – фотограф, спортсмен, не відмовляйте собі в задоволенні “позалицятися” за дівчатами.

Компанію цим молодим людям становлять ще дві дівчини – Альбіна та Карина. Привітна і чарівна Альбіна, яка приїхала з самої глибинки, мріє в столиці знайти своє кохання. Але поки їй це не вдається, всі невдачі на любовному фронті дівчина “заїдає” солодощами і розбавляє переглядом мелодрам. Карина ж гарна й амбітна майбутня співачка, вона впевнена, що її зоряне сходження на музичний олімп не за горами.

Хлопцям багато чого належить пережити у великому і красивому місті, який кожному, хто старається заради своєї мети, готовий дати шанс, в місті, де багато можливостей, але також тут можуть очікувати і безліч спокус. Які ще труднощі належить пережити молодим людям, скільки пристрастей і любовних історій опиниться в центрі подій серіаліті “Київ вдень і вночі” – дивіться вже з 13 вересня на Новому каналі.

Оригінальна назва: Київ вдень та вночі
Країна: Україна
Рік: 2016
Серій: 48
Жанр: серіаліті
Канал: Новий
Режисер: Ксенія Бугримова

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!