На черговому засіданні колегії Володимир-Волинської районної державної адміністрації, що відбулося 8 вересня, голова РДА Наталія Василець запропонувала створити серед мешканців багатоповерхівок району (а такі є в нашому районі) ОСББ.

Причиною прийняття цього рішення, послугувала інформація, яку озвучив Петро Чуцький (начальник відділу містобудування, архітектури та житлового-комунального господарства райдержадміністрації), про те, що половина житлових багатоповерхових будинків в районі не готові до осінньо-зимового періоду. Зокрема, потрібна заміна вхідних дверей, даху, димарів, виконання інших робіт.

Але враховуючи те, що людям вже повідомлялася така інформація, і не було позитивних відгуків, зійшлися на тому що впродовж 2-х, 3-х тижнів будуть зорганізовані семінари-навчання для жителів цих будинків безпосередньо на території їхнього проживання. А також вирішили провести екскурсії для цих людей, де вже є створенні ОСББ.

Свою думку стосовно цих пропозицій озвучали голови Зимнівської,  Устилузької  та Оваднівської об҆єднаних громад. Вони, мовляв, не проти створення ОСББ, але тільки якщоце дійсно буде ефективним методом вирішення певних комунальних проблем, а не просто для галочки.

This slideshow requires JavaScript.

Також на розгляд колегії виносився ряд інших питань:

  1. Про підготовку господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років. Доповідач Петро Чуцький зазначив, що порівняно з минулими роками, прогрес є значним. Заклади освіти готові на 100%, а заклади медицини на 98% станом на 1 вересня 2016 року.
  2. Про ефективність використання коштів районного бюджету, що виділяються на виконання місцевих та регіональних програм. Доповідач: Олена Бондарук – начальник управління фінансів райдержадміністрації. Було зазначено, що за вісім місяців 2016 року на виконання заходів місцевих програм використано 755786 гривень по загальному фонду районного бюджету і 44093 гривень по спеціальному фонду бюджету. Всього використано 799879 гривень, що становить 28,8 % до виділених бюджетних асигнувань на рік.
  3. Про стан забезпечення в районі контролю за своєчасною та не нижче визначеного мінімального розміру заробітною платою, легальною її виплатою на підприємствах та у суб’єктів підприємницької діяльності району. Доповідач: Алла Кузьмич – заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
  4. Про хід виконання районної цільової, соціальної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2012 – 2016 роки. Доповідач: Оксана Бігун – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!