Ще навесні цього року Уряд виділив більше 8 мільйонів гривень на добудову 44-квартирного будинку для родин військовослужбовців у Володимирі-Волинському. Вже за вікном осінь, а роботи з добудови ще навіть і не розпочиналися.

– У цьому році ці кошти не надходять на добудову будинку. То там тендери, то інші момент. І родини загиблих бійців не зможуть вселитися. Вже говорять про 2017 рік. Я вас прошу: «накажіть» тих, хто «прошвендяв» і не виконав ваше доручення. Мені особисто соромно дивитися у вічі сім’ям загиблих, коли я кажу, що уряд виділив гроші, я їх немає. Давайте в цьому році завершимо будинок! Він на 80% готовий. А нам розказують в Міноборони: «не вдалося, не проведені тендери, немає призначень…». Це – ганьба. Я вас прошу, розберіться!», – звернувся саме з цього питання до Володимира Гройсмана волинський нардеп Ігор Гузь.

Прем’єр-міністр відповів що обійти тендерні процедури не вдасться. Але він дав доручення закінчити процес у 2016 році.

«Я думаю, що перший крок ми з вами зробили. 8 мільйонів виділили. Зрозуміло: тендерні процедури ми з вами не обійдемо, але пройти їх ми з вами вимушені і зробимо це. Тому зараз – доручення Міноборони і Міністерству фінансів – вжити всіх необхідних заходів, щоб в цьому році цих 8 мільйонів профінансували і завершили будівництво для військових цього будинку. Я прошу вас, як народного депутата, курувати це питання та інформувати мене про хід робіт», – наголосив Володимир Гройсман.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!