Ковельські герої АТО повернулися з Рівенського полігону з навчання резервістів. Рівнем відпрацювань навичок і вмінь військові задоволені, однак стверджують, що за навчання вони добові не отримали. Крім того, стурбовані резервісти і тим, що мають отримувати щорічну грошову винагороду (відповідно до військових звань та результатів, показаних під час навчання). Але поки що невідомі ні приблизні суми, ні механізм виплат, ні терміни виплати.

Про це опублікував Ковельський центр допомоги 51 ОМБр, повідомляють Волинські Новини.

«ОК «ЗАХІД» проводило на Рівненському полігоні збори резервістів. Їздили на навчання і наші демобілізовані бійці-земляки, які мають бойовий досвід в зоні АТО. Головне завдання зборів: зберегти бойовий досвід, вдосконалити військові навички. Наші хлопці відпрацювали певні завдання у складі взводів і дуже задоволені собою», – йдеться у дописі Центру.

Резервісти із задоволенням розповідають і про інструкторів на Рівненському полігоні.

«Військовий «крутий» поляк-інструктор проводив навчання розвідгруп. Одну – очолив сам, а в іншу потрапили ми – звичайні атошники)). Ми його групу розкрили і взяли за годину, а він нас шукав біля трьох годин!!))». Хлопці зраділи побачити один одного… Кажуть, що з хвилюванням до сліз знову взяли в руки зброю, керували бойовими машинами. Зовсім не вживали алкоголь: «Ми ж еліта ЗСУ». Трохи нарікають на харчування: «Не голодували, але здебільшого купували продукти самі», – діляться враженнями бійці АТО.

Однак незадоволені резервісти фінансовою стороною цих навчань.

«Резервісти мають отримати за навчання добові, але насьогодні це поки обіцянка. Чекаємо виплат. Також, резервісти мають отримувати щорічну грошову винагороду (відповідно до військових звань та результатів, показаних на навчанні). Поки що невідомі ні приблизні суми ні механізм виплат, ні термін. Ну що ж, запасемося, як завжди, терпінням… і будемо очікувати…», – пишуть на сторінці Центру.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!