Сьогодні, 9 вересня  і свій День народження відзначає юна володимирчанка Марта Дацюк. 

Отож, ми вітаємо  іменинницю зі святом та бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.  Хай доля збагачує Тебе, прекрасна дівчинко, життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

z-dnem

 

День тестувальника

9 вересня 1945 вчені Гарвардського університету, які тестували обчислювальну машину Mark II Aiken Relay Calculator, знайшли метелика, що застряг між контактами електромеханічного реле.
Виконана робота вимагала опису, і слово було знайдено – «debugging» (дослівно: звільнення від комахи) – так і нині називається процес виявлення і усунення багів – причин неправильної роботи комп’ютера.
Витягнуту комаху було вклеєно в техдневнік, з супровідним написом: «Перший знайдений баг», і в подальшому передано до музею обчислювальної техніки.
Невідомо, чи відзначає Америка цей знаменний день, а в Україні це неофіційне свято прижилося – з Днем тестувальника!

Міжнародний день краси

«Краса врятує світ!» (Ф. М. Достоєвський)
XX століття стало революційним у сфері косметології. Міжнародний комітет естетики і косметології СІДЕСКО проявив ініціативу створення Міжнародного дня краси.
З 1995 року в цей день у світі особливо вітається все гарне, прекрасне, що приносить естетичне і моральне задоволення. Тому в багатьох містах і країнах саме 9 вересня повсюдно проводяться конкурси краси.
Далеко не завжди в конкурсах беруть участь представниці слабкої статі з класичними параметрами 90-60-90. Журі виділяють осіб, наділених неповторною красою, що полягає у своєрідності зовнішнього вигляду.

ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ (09.09.2016)

А все залежить від людських зіниць: в широких відіб’ється вся епоха — у звужених — збіговисько дрібниць.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!