Напередодні свята фізичної культури і спорту за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури міський голова Петро Саганюк зустрівся з кращими спортсменами міста і вручив їм подяки та грошові винагороди, – повідомляє Володимир-Волинський. Офіційна сторінка міста.

Отож, відзнаки та премії отримали: учні ДЮСШ – Сергій Поліщук, Олександр Серьогін, Дарина Туровчук, Марія Алєйнікова, Єлизавета Лата, Артур Рябов,   Олександр  Жмуйда, Тетяна Бубняк, Олег Бортнік та Денис Герасимчук.

До речі, Сашко Серьогін – наймолодший призер чемпіонату України з вільної боротьби, а Тетяна Бубняк – гравець команди “Ладомир”, що функціонує на базі школи-інтернату і є двічі переможцями чемпіонату України по футболу ( тренер – Олег Бортнік). А Даринка Туровчук ( тренер Леонід Каркушевський) восени буде представляти Україну на чемпіонаті світу з вільної боротьби в Грузії. Отож, побажаємо дівчині перемоги.

Також міський голова Петро Саганюк вручив кубки та відповідні нагороди переможцям міської спартакіади допризовної молоді, що пройшла в місті напередодні: за зайняте перше місце – команді вищого професійного училища, за друге – команді педагогічного коледжу ім. А.Ю.Кримського, за третє – команді школи-інтернату.

А вже в середу, 14 вересня, у місті Володимирі-Волинському відбудеться обласна спартакіада допризовної молоді, участь у якій візьме збірна Володимира-Волинського.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!