Верховна Рада України підтримала законопроект № 4676, який дозволяє створювати громади селами із різних районів. Завдяки цьому стало можливим створення і затвердження Оваднівської громади на межі Володимир-Волинського та Турійського районів.

«У моєму окрузі є Оваднівська громада, яка об’єдналася і включила село з іншого району. Тільки через це людям не дали дозволу створити громаду! Мене просять сільські голови і вся громада, аби їм дали можливість включили село іншого району. Просять вже впродовж року, щоб ми з вами надали таку можливість. Колеги, прошу підтримати цей закон», – наголосив Ігор Гузь із трибуни Верховної Ради України, учора 8 вересня.

У підсумку за законопроект № 4676 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов зміни меж районів у процесі добровільного об’єднання територіальних громад» проголосувала парламентська більшість – 238 народних депутатів.

«Відтепер населені пункти з різних районів та навколо міст обласного значення зможуть об’єднуватися у територіальні громади. Таке рішення дуже важливе і для нашого округу, і для країни. Створення нових громад, незважаючи на старі межі районів, дає нові можливості для розвитку» – зазначив Ігор Гузь.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!