Розпочався навчальний рік у школах, а це означає, що фахівці Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості знову взялися до відповідальної, нелегкої , але дуже важливої справи – професійної орієнтації учнівської молоді.

У Володимир-Волинській гімназії ім. О. Цинкаловського днями відбувся профорієнтаційний урок для випускників 11 класу.

Захід на тему «Вибір на майбутнє» був спрямований на надання старшокласникам знань з основ вибору професії, ознайомлення із світом професій, ситуацією на ринку праці, з перспективами його розвитку. Його учасниками стали 28 школярів .

Під керівництвом спеціалістів відділу активної підтримки учні освоювали основи вибору професії, опрацьовували формулу «Хочу, можу, треба». Їх також ознайомили із станом та перспективами розвитку ринку праці в регіоні, з прогнозним рейтингом найбільш затребуваних професій на майбутнє, з інформацією про підприємства міста та району.

Старшокласники із задоволенням пройшли діагностику своїх професійних інтересів та схильностей і вислухали роз’яснення фахівців.
Школярі отримали поради щодо правильного вибору професії , покращили свою обізнаність про ринок праці та світ професій . Це дасть їм змогу більш виважено підійти до вибору майбутнього.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!