Першочергово придбати житло за кошти держбюджету планують родині загиблого під Іловайськом волинянина Сергія Смирнова. Наразі родина мешкає в аварійному будинку.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 12 вересня, повідомляють Волинські Новини.

Позачергово розглянути і вирішити питання фінансування купівлі житла для родини загиблого військовослужбовця-волинянина Сергій Смирнова просили Прем’єр-міністра.

Про це повідомив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. З його слів, цього тижня приймуть постанову Кабміну про виділення коштів для закупівлі житла сім’ям загиблих військовослужбовців. Згідно з інформацією з Кабміну, розподіл коштів здійснюватимуть облдержадміністрації. Отже, посадовець просив під час отримання коштів (у декларації заявлено 866 тисяч гривень) першочергово вирішити питання забезпечення житлом родини Сергія Смирнова, загиблого під Іловайськом. Наразі родина мешкає в аварійному будинку у Володимирі-Волинському, тож закриття цього питання він назвав справою честі.

Нагадаємо, у рідний Володимир-Волинський боєць 51-ої бригади Сергій Смірнов повернувся Героєм небесного батальйону 23 травня 2015 року. Упізнали його за аналізом ДНК, аж через майже 9 місяців після останнього виходу на зв’язок з рідними.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!