Судові засідання у справі волинських бійців відбудуться цього тижня у Володимирі-Волинському. Так, небайдужих просять підтримати бійців завтра, 13 вересня, і у четвер, 15 вересня. Про це на своїй сторінці в мережі пише правозахисник Василь Нагорний, повідомляють Волинські Новини.

“13 вересня. Володимир-Волинський. 10 година. Залишки незакритих проваджень по так званому СЗЧ. 51 ОМБр, двоє бійців, яких щиро поважаю і радо захищаю. Це ті, хто пішли проти “угод з прокуратурою” і почали ще півроку тому за себе боротись… Коротше кажучи – мужчини і воїни.

Четвер, 15 вересня. Володимир-Волинський. 11 година, 51 ОМБр «справа 22 бійців». Трохи сплутали всі карти військові збори, на які викликали і частину обвинувачених бійців. Деякі військові комісари включили задню, дізнавшись, що в бійця повістка в суд на руках, а десь наполягали. Хто наважився цих “страшних злочинців” зарахувати в оперативний резерв і викликати на збори? Не держава, а психлікарня… Судять тих, на кого розраховують в перспективі, як на захисників держави”, – йдеться у повідомленні.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!