Останнім часом у Володимирі-Волинському взялися активно асфальтувати бічні вулички. Більші, чи менші, але вже з початку року їх заасфальтували вже більше десятка. Нині асфальтують вулицю Пилипа Орлика, на черзі – вулиці Чернишевського, Стефанівська, Київська та Коцюбинського, прибудинкова територія що по вулиці Ковельській 101,103, 105,107.

Що там казати, бажаючих аби їхня вулиця набула нового ошатного вигляду за останні півроку помітно зросло.

Наразі у міськвиконкомі зареєстровано біля 70 заяв від мешканців міста, які просять відремонтувати дороги на їхніх вулицях. Але, як зазначають в управлінні ЖКГ і будівництва виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, місцевий бюджет не потягне забезпечення виконання всіх цих заяв – немає ні фінансових, ні фізичних можливостей. У міськивиконкомі навіть вирішили, що на наступний рік першочергово асфальтуватимуть тільки ті вулиці, де мешканці створять вуличний комітет і виготовлять хоча б проектно-кошторисну документацію на проведення робіт. Таким чином володимирчани теж братимуть безпосередню участь у благоустрої своєї вулиці, будуть більш бережно ставитися до того що зробили спільними зусиллями.

А що ж робити з невігласами, які на щойно заасфальтованій вулиці влаштовують «покатухи» великогабаритними вантажівками і просто нищать дорожнє покриття?

– Уважними повинні бути в першу чергу мешканці тієї чи іншої вулиці, адже це – майно громади міста, до якої вони теж належать, – прокоментував начальник управління ЖКГ і будівництва міськвиконкому Віктор Фіщук. – У місті вже був випадок коли водій фури, розвертаючись, пошкодив асфальтне покриття. Комунальники підрахували квадратні метри цих збитків, з допомогою мешканців цієї вулиці відшукали цього горе-водія і змусили його відшкодувати завдану шкоду.

Це ж саме чекає усіх тих, хто хоч якось пошкодить дороговартісне асфальтове покриття прокладене на бічних вулицях міста.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!