Український актор і шоумен Володимир Зеленський зі студією “95 квартал” неабияк повеселили російське телебачення пародією на Президента України Порошенка на фестивалі в латвійській Юрмалі.

У своїй сценці Зеленський виставив Україну “жебраком” і порівняв з “актрисою німецького фільму для дорослих”, яка “готова прийняти будь-яку кількість з будь-якого боку”, зазначає ukr.obozrevatel.

“Що таке Україна і чому в неї сьогодні вигідно викидати свої гроші? Вибачте,  Ми досягли нового рівня економіки — він називається жебрацтво”, — каже Зеленський.

Крім Порошенка, в Юрмалі висміяли мера Києва Віталія Кличка і втікача екс-президента Януковича. У мережі піднялася хвила збурень серед українців, які відчули себе приниженими і ображеними таким “гумором”.

Так, радник президента України Юрій Бірюков жорстко розкритикував виступ акторів студії “Квартал 95” на фестивалі в Юрмалі. Про це він написав у Facebook.

“Фестиваль, який буде 4 дні знайомити вас з українською культурою. Так, ми народ, у якого культури вистачає лише на 4 дні. Ги! Це з виступу покидьків. Для цих покидьків так жартувати про Україну – це страшно весело”, – написав він.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!