З 12 вересня за сприяння Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» у місті та селах Володимир-Волинського району працює пересувний мамограф.

Завдяки цій акції жінки зможуть пройти безкоштовне обстеження молочної залози, яке нині, як і всі інші, дороговартісне.  Саме для профілактики та підтримки здоров’я жінок і працюватиме ця медична апаратура. Акція спрямована на допомогу людям у віддалених населених пунктах, де немає подібної стаціонарної установки. Співорганізаторами є обласний онкодиспансер та Володимир-Волинське ТМО.

Пересувний мамограф працюватиме упродовж вересня у місті Володимир-Волинський та селах району. За результатами обстеження людям потрібно буде звертатися у районну центральну лікарню.

Так, 12 вересня мамограф працював у селі Березовичі. Сьогодні, 13 вересня – у Микуличах, 14 та 15 вересня – біля Володимир-Волинського ТМО, 16 вересня – у селі П’ятидні.

До слова, торік Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» організовував роботу пересувного мамографа, на якому своє здоров’я перевірили до тисячі жінок. 20-тьом з них, вдалося запобігти важкій хворобі.

Прес-служба народного депутата України

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!