Про це розповів міський голова на черговому щотижневому брифінгу з представниками місцевих ЗМІ.

– Дякувати наполегливості депутата Верховної Ради України від нашого округу Ігоря Гузя, моїм щоденним дзвінкам голові ОДА та іншим посадовим особам, справа з добудовою цього будинку для військових, можна сказати, зрушила з місця, – зазначив міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк. – Прем’єр-міністр Володимир Гройсман дав доручення здати будинок до 1 січня 2017 року. Нині буде замовлено будівельну експертизу. Справа в тому, що грошей дали 8 з лишнім мільйонів гривень, а тепер кажуть, щоб цей будинок довести до пуття треба цілих 10 мільйонів. Знайшли також підрядника. Він аж з Вінниці, проте йде на зустріч, погодившись приступити до роботи а потім врегулювати всі фінансові питання.

Нагадаємо, ще навесні стало відомо про виділення більше восьми мільйонів гривень на добудову 44-квартирного будинку по вулиці Академіка Глушкова та переобладнання під 4-квартирний будинок приміщення колишнього медпункту бригади.

Говорили навіть про те, що у вересні до нас приїде Президент Петро Порошенко аби власноруч вручити ключі військовим та їхнім родинам від квартир в новобудові. Проте, вже вересень надворі, а будинок і надалі стоїть нетронутий. Чи встигнуть до кінця року виконати усі необхідні роботи – сказати важко.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!