У приміщенні Володимир-Волинської міської ради відбулося засідання Ради голів ОСББ та ЖБК.

На порядок денний засідання було винесено ряд важливих питань. Зокрема, питання формування складу Ради голів ОСББ, план роботи Ради голів ОСББ та ЖБК, планування заходів з енергозбереження в ОСББ, напрямки співпраці з БФ “Тільки разом” та різне.

Голова Ради голів ОСББ Григорій Цаль-Цалко на початку робочої зустрічі проінформував присутніх про зміст Положення, згідно якого буде функціонувати Рада голів ОСББ та ЖБК.

До речі, склад Ради голів ОСББ затверджується на засіданні виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради. До складу Ради входять усі голови ОСББ та ЖБК, члени ініціативної групи.

У ході обговорення присутні внесли кілька слушних пропозицій, що стосувалися терміну інформування членів Ради про чергове чи позачергове засідання, складу Ради.

Далі обрали керівний склад Ради голів ОСББ.

Чимало голів ОСББ так і не були присутні на засідання Ради і все через те, що зустріч відбувалася у робочий час.

Виникла навіть невелика суперечка. Ті члени Ради які були відсутні на попередньому засіданні, обурювалися, що без них обрали голову, розглянули ряд інших важливих питань. Проте, більшість була одностайна в одному – роботу Ради не слід розпочинати з розборок, а з конструктиву та активного вирішення ряду важливих питань.

На наступне засідання намітили чимало важливих питань, які слід розглянути першочергово.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!