Лікарі діагностували у мешканки села Ладинь Любомльського району Наталії Лебідь рідкісну хворобу – аномалію Арнольда-Кіарі. Вдова, матір трьох дітей, потребує негайної операції, яка вартує близько 20 тисяч гривень. Небайдужі люди допомогли зібрати половину суми, і просять ще допомоги.

Про це в мережі Фейсбук повідомила керівник відділу благодійності й соціального служіння Волинської єпархії УПЦ КП Валерія Лесюк, пишуть Волинські Новини.

«Жителька села Ладинь Любомльського району Лебідь Наталя потребує термінової операції. Так склалася її доля: сама сирота з дитинства, вдова, виховує трьох неповнолітніх дітей. Після смерті чоловіка залишилася у безвихідній ситуації, почалися скарги на головні болі. Лікарі діагностували рідкісну в Україні хворобу: аномалія Арнольда-Кіарі.

Страшна хвороба, нестерпні головні болі, втрата свідомості призвели до лікарняного ліжка. Дітям потрібна мама, бо крім неї у них нікого нема. Тому вони звертаються до усіх небайдужих допомогти і підтримати», – йдеться у повідомленні.

На операцію потрібно 20 000 гривень, але і цього жінка зібрати не може. Вдалося зібрати на сьогодні близько 10 000 гривень завдяки одоносельчанам та церкві, залишилась ще половина. Тож усіх небайдужих просять допомогти врятувати Наталію.

Картка ПриватБанку: 4149499641845704 Лебідь Наталя Олександрівна.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!