Майже через годину після початку сесії депутати приступили до розгляду питань порядку денного.

На початку, зі змінами, затвердили нову редакцію регламенту Володимир-Волинської міської ради.

Далі чимало дискусій серед депутатів викликало питання розробки містобудівної документації, внесення змін та доповнень до попередніх рішень міської ради.

Потому 3-4 хвилин уваги попросив у присутніх депутат Верховної Ради України Ігор Гузь.

У ті хвилин нардеп, звісно, не вклався, проте встиг розповісти про свою роботу на виборчому окрузі, про те, що планує зробити вже найближчим часом.

Далі пан Гузь відповів на кілька запитань присутніх.

Міського голову Петра Саганюка цікавили питання фінансування ВПУ, створення госпітального округу з центром у нашому місті, пільгових перевезень.

Депутатів цікавили питання будівництва у місті об’їзної дороги, передачі майна ВПУ на баланс міста.

Далі депутати, після дискусій та обговорення, розглянули питання розроблення містобудівної документації, внесли зміни та доповнення до рішень міської ради та міськвиконкому, затвердили положення про плату за навчання та платні послуги у Володимир-Волинській дитячій музичній школі, затвердили комплексну програму протидії корупційним діям та терористичним проявам, прийняли звернення Володимир-Волинської міської ради щодо рішення польського парламенту про визнання подій 1943-45 років на Волині геноцидом, ухвалили ряд інших важливих питань.

This slideshow requires JavaScript.

Традиційно депутати розглянули чимало, так званих, земельних питань. Звісно ж, з дебатами та обговореннями.

До речі, як ми вже згадували, на цьому засіданні сесії депутати вперше використовували систему голосування “Голос”. У одних виходило добре, в інших – не дуже. Проте з третьої спроби вийшло у всіх.

У “різному” депутатів цікавили питання передачі квартири у власність учаснику бойових дій, батькові дитини-інваліду Павлу Марходею, облаштування та асфальтування вулиць міста, інше.

І наостанок, як то кажуть, “о грутсном…”.

Депутат Мацюк дав зауваження спеціалістам оргвідділу міської ради, мовляв, в сесійному залі чимало представників ЗМІ, оператори сновигають по залу “зазирають усім до рота”. Тому медійників краще буде “зігнати” всіх в одне місце і щоб кожен  почепив на себе так звані “опознватєльні знаки” – бейджики, посвідчення…Мовляв, може тоді буде порядок.

Хочемо одразу відповісти депутату: журналісти та оператори – виконують свою роботу. Наразі це було “зазирання до рота” народним обранцям. Окрім того, вони завжди мають при собі посвідчення, бо без них жоден із присутніх просто не пройшов би акредитацію у Володимир-Волинській міській раді. Саме тому “зганяти їх в одне місце” – як мінімум некоректно!

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!