Сьогодні у Центрі позашкільної освіти відбулося традиційне свято – «День відкритих дверей». Зустрічали гостей дійства під звучання духового оркестру, який знаходиться під керівництвом Петра Пархонюка.

Центр позашкільної освіти – це дивовижна країна дитячих мрій, який працює уже 16 років. Та не просто працює, а живе, цвіте, шумить. Співає, танцює, малює. А ще клеїть, будує і тваринок годує. Бісером вишиває, палатки на природі ладнає, повітряні змії у небо запускає. Тут і конкурси, і виставки, і фестивалі, і змагання. А керує Центром – директор Петро Зінкевич.

Цього дня у гості завітали представники міського управління освіти – головний спеціаліст управління Віта Апасєєва та методист Оксана Стасюк.

Функціонує у Центрі позашкільної освіти чотири відділи:

  • Еколого-натуралістичний відділ – завідувач Світлана Плисюк;
  • Художньо естетичний відділ – завідувач Андрій Кошлятський;
  • Технічний відділ – завідувач Віктор Джус;
  • Туристсько-краєзнавчий відділ – завідувач Олександр Лещук.

Для усіх присутніх на цьому святі, а таких виявилося чимало, звучали прекрасні музичні композиції від Юрія Панчука «Рожева пантера», Вікторії Варцаби «Соната Моцарта ля мінор», Жанни Орендовської «Лелеча доля» та від зразкової студії вокального співу «Лодомир», що займається під керівництвом педагога Галини Тюрікової.

Багатий Центр  позашкільної освіти на гостей адже тут проводяться Всеукраїнські, обласні та міські семінари, приїжджають гості з метою обміном досвідом.

Тому із радістю запрошуємо відвідати Центр позашкільної освіти у Володимирі-Волинському.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!