Народний депутат України Ігор Гузь наполягає, що оптимальним варіантом для Волинської області був розподіл на 5 госпітальних округів. Свою позицію він представив на зустрічі із працівниками Володимир-Волинського територіального медичного об’єднання. 

Нагадаємо, до цього у Волинській облдержадміністрації пропонували створити 4 госпітальні округи: Луцький (місто Луцьк, Горохівський, Ківерцівський, Луцький, Рожищенський райони ), Ковельский – (Ковельський, Турійський, Любомльський, Ратнівський, Старовижівський, Шацький райони), Нововолинський (місто Нововолинськ, Володимир-Волинський, Іваничівський, Локачинський райони) та Камінь-Каширський (Камінь-Каширський, Любешівський та Маневицький райони).

«У моєму окрузі необхідно зберегти дві великі та потужні лікарні – Нововолинська та Володимира-Волинського. У Нововолинську також проходять лікування і жителі Іваничіського району, а місто Володимир-Волинський приймає жителів прилеглих сіл цього ж району. Їх не можна дозволити закрити!» – наполягає народний депутат.

Під час зустрічі із медпрацівниками Володимира-Волинського парламентар телефоном поспілкувався із очільником управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігорем Ващенюком. Той запевнив, що зміна меж та кількості госпітальних округів не є проблемою.

Депутат пообіцяв, що найближчим часом спробує «вибити» в Мінітерства інфраструктури не 4, а 5 госпітальних округів, а наступного тижня ініціюватиме зустріч із Віце-прем’єр-міністром Геннадієм Зубком, щоб добитися збільшення кількості госпітальних округів для зручності волинян.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!