Новини до кави

З жовтня українці не зможуть продовжити дію закордонного паспорту

Верховна Рада України прийняла Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України”, – повідомляє lifeinvest.com.ua. з посиланням на МЗС.

Презентували новий проект бюджету. Прожитковий мінімум зросте на 162 гривні

Прожитковий мінімум і мінімальна зарплата в Україні до 1 грудня 2017 року зростуть на 162 грн – до 1 762 грн, повідомив під час представлення проекту бюджету на 2017 рік прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Президент нагородив володимирського священика

Президент України Петро Порошенко підписав указ № 336/2016 р. про нагородження ювілейною медаллю «25 років незалежності України».

Криза вугільної промисловості загрожує зривом опалювального сезону!

Парламентарі вимагають від уряду найближчим часом оприлюднити план нагальних заходів щодо виведення з кризи вугільної галузі, яка загрожує зривом опалювального сезону. 
Вони переконані, станом на 1 вересня 2016 року спостерігається значне відставання від плану накопичення вугілля на складах ТЕС та ТЕЦ.

В області введено план “Сирена” – з-під варти втік заарештований

Сьогодні вранці, під час конвоювання, з-під варти утік заарештований. В області введено план «Сирена». Проводятьсязаходи спрямовані на встановлення місцезнаходження та затримання утікача, – повідомляють у секторі комунікації поліції у Волинській області.

Система «Голос» у Володимир-Волинській міській раді: в скільки обійшлася, як себе зарекомендувала, кому …важко піддалася

Як ми вже згадували раніше, на черговій сесії Володимир-Волинської міської ради депутати для поіменного голосування вже користувалися системою «Голос». У скільки вона обійшлася міській казні, як її «приборкували» народні обранці та інші нюанси її роботи, – в подальшій нашій розмові із заступником міського голови, секретарем міської ради Олегом Свідерським.

У Володимирі провели майстер-клас із виготовлення оберегів

Для реалізації проекту «Школа підтримки культури і туризму» Володимир-Волинський міськрайонний центр зайнятостіспільно з педагогічним коледжем імені А.Ю.Кримського організував майстер – клас по виготовленню оберегів для дому.

Народний обранець обіцяє – у Володимирі таки створять госпітальний округ

Народний депутат України Ігор Гузь наполягає, що оптимальним варіантом для Волинської області був розподіл на 5 госпітальних округів. Свою позицію він представив на зустрічі із працівниками Володимир-Волинського територіального медичного об’єднання. 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: