Характер людини та ступінь її агресивності можна визначити по тому, як вона ходить.

Таку інформацію оприлюднили вчені з University of Portsmouth (Великобританія), пише інформаційний портал znaj.

За словами вчених, рухи нижньої і верхньої частин тіла в процесі переміщення у різних людей виглядають по-різному, і їх висока інтенсивність може свідчити про дратівливість. Щоб виявити зв’язок між ходою та агресією, співробітники університету використовували технологію захоплення руху (Motion capture), що застосовується при створенні комп’ютерних ігор, а також спеціальні опитувальники.

Фахівці провели серйозне дослідження, участь у якому взяли 29 добровольців. Вони пройшли п’ятифакторне опитування, що використовується для визначення ступеня імпульсивності людини, її емоційної стійкості, готовності до компромісів. Крім цього, відповіді на питання дають уявлення, інтроверт людина чи екстраверт.

Додатково вчені за допомогою технології захоплення руху проаналізували біг учасників на тренажері. Вони спостерігали як при цьому рухається у них торс, таз, з якою швидкістю вони йдуть.

Провідний автор дослідження Лайем Сетчелл зазначив, що при ходьбі, коли людина крокує лівою ногою, ліва половина торса рухається слідом за нею, ліве плече йде трохи назад, а праве – вперед для збереження балансу. В агресивних людей амплітуда цих рухів більше, ніж у спокійних.

Результати аналізу анкет це підтвердили. У тих людей, рівень агресії яких був вищим, рухи відзначалися розмашистістю.

Це перша робота, що підтвердила існування “агресивної ходи”

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!