Обсяги експортно-імпортних операцій у зоні діяльності Волинської митниці ДФС протягом січня–серпня 2016 року становлять 1 мільярд 143 мільйона гривень. Це на 88,7 мільйона гривень більше проти аналогічного періоду 2015 року. Про це йдеться в повідомленні Волинської митниці ДФС, пише Волинський інформаційний портал.

«Це пожвавлення зовнішньоекономічних операцій відбувається як на тлі загальної стабілізації економічних процесів в державі, так і є свідченням належного рівня послуг, що надаються суб’єктам ЗЕД волинськими митниками», – констатують у Волинській митниці ДФС.

Як свідчить митна аналітика, через Волинську митницю ДФС цього року більше імпортували товарів, аніж експортували.

Тим не менше, саме зростання обсягів експортно-імпортних операцій на 8,4 відсотка проти минулого року – серед чинників зростання надходжень у бюджет від представників бізнесу, котрі обслуговуються у Волинській митниці ДФС.

Загалом станом на 1 вересня 2016 року 2288 суб’єктів ЗЕД виявили бажання обслугуватися на Волинській митниці. Експортно-імпортні операції початку року через Волинську митницю ДФС активно здійснюють 826 із акредитованих.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!