Україна має всі ознаки поліцейської держави, оскільки утримує штат поліції, більш ніж вдвічі більший від світового рівня, при тому, що від зовнішніх ворогів нас захищає вдвічі менше військових, ніж від “внутрішніх”.

Про це пише Микола Хавронюк для “Дзеркала тижня”, зазначаючи, що загальна чисельність ЗСУ, Держприкордонслужби, військ Цивільної оборони, розвідки та Держспецслужби транспорту становить 255 тис. осіб, в той час, як чисельність МВС, внутрішніх військ, СБУ, УДО, Держпенітенціарної служби, Держслужби спецзв’язку та прокуратури – 477 тис. осіб.

“В Україні налічується 358 тис. поліцейських – тобто, 780 на 100 тис. населення, при тому, що за рекомендацією ООН, їх має бути 222, а  загальносвітовий середній показник становить 300 поліцейських.

Крім того, в Україні на 100 тис. населення припадає 27 прокурорів, в той час, як Німеччині цей показник становить 5, у Молдові – 16, в середньому в Європі – 10”, – йдеться в статті.

При цьому підкреслюється: попри те, що “в Україні припадає 17 суддів на 100 тис. жителів (для порівняння: в Англії та Уельсі – 5, США – 7, Швеції та Італії – 10 – ред.), навіть цієї кількості не вистачає, бо навантаження на суддів штучно збільшується у зв’язку з непродуманими діями законодавця”.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!